Volné pracovní místo  Servisní technik pro Evropu

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–70 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Instalovat, provádět údržbu a servis systémů a zařízení (dávkovací a balící stroje)
Cestovat za zákazníky v rámci celé ČR/SR (ca .70%) a převážně východní Evropě
Servisovat elektronické systémy (analýza poruchy, oprava, vyzkoušení a uvedení do provozu)
Mechanická údržba strojů (výměna ložisek aj.)
Zaškolovat obsluhu strojů a zařízení
Zajišťovat technickou podporu pro zákazníky
Diagnostikovat a nastavovat zařízení pomocí servisních SW
Provádět nové instalace a nasazovat stroje do provozu

Požadujeme

Jste technik s elekro vyhl. 50/78 Sb, umíte anglicky a hledáte skvěle placenou práci? Znalosti PC sítí výhodou. Čeká vás cestování za zákazníky po ČR/SR i Evropě, plat 40-70 tis.+ odměny, auto i k soukromým účelům, 25 dní dovči. Vhodné také pro absolventy!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Plat 40-70 tis. Kč dle zkušeností
Zajímavé čtvrtletní odměny
Vstupní zaškolení zhruba měsíc v Praze či Velké Británii
Cestování po ČR/SR i Evropě – ca. 4 dny v týdnu
Po zaškolení práce na home office
Po zaškolení služební automobil k soukromým účelům
Mobilní telefon a notebook
25 dní dovolené
Jazykové vzdělávání
Cestovní stravné

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

LÁKÁ VÁS NABÍDKA? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A POVÍME SI DETAILY!